Sevgili Harran Üniversitesi öğrencileri ve mezunlarımız; 

1992 yılında kurulan üniversitemiz bugün, 14 Fakülte, 14 Meslek Yüksekokulu, 5 Yüksekokul, 3 Enstitü, 421 program ve 16 Uygulama ve Araştırma Merkeziyle bölgemizin en güçlü ve seçkin üniversitelerden biri olma yolunda eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. 

Üniversite eğitiminiz süresince ve sonrasında kariyer gelişiminize katkıda bulunmak ve ihtiyacınız olan donanımı sağlayabilmek bizim en büyük hedeflerimizden biridir. Bu doğrultuda 2019 yılında faaliyetlerine başlayan Kariyer Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezimiz kurulduğu günden bu yana sizlerin kariyer gelişimine rehberlik ederek geleceğinize dönük doğru kararlar almanıza yardımcı olmaya çalışmaktadır.  

Kariyer Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezimiz; staj, iş imkanı ve kariyer gelişiminize katkı sağlayabilecek yardımcı eğitimleri planlamakta, işverenlerle sizlerin iletişim halinde olmanızı sağlamakta ve sosyal medya araçlarıyla bunların duyurularını yapmaktadır. Ancak tüm bu çalışmalardan beklenen sonuçların elde edilebilmesi için Kariyer Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezimizin WEB sayfasında bağlantı linkleri bulunan Mezun Sistemimize ve Yetenek Kapısına kayıt olmanız önemlidir.  

Öğrencilerimizin kariyer gelişiminin takibi, mezun öğrencilerimizle bağlarımızı güçlendirerek, iletişimimizin devamlılığının sağlanması öncelikli hedeflerimiz arasındadır.  Bu hedefe ulaşmada vereceğiniz destekle Harran ailesi çok daha güçlü hale gelecektir.

 
Prof. Dr. Mehmet Tahir GÜLLÜOĞLU
Rektör

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

    

     
 

HIZLI ERİŞİM

 
 

 yökfarabi ile ilgili görsel sonucu    
 Kütüphane
 
 İletişim, İstek ve Öneri Formu