2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ LİSANS DERS PROGRAMI

1. SINIF

 
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00
09:00
  Genel Biyoloji I (B1) Danışmanlık (1. Sınıf) Genel Biyoloji I Lab (Lab-1)  
09:00
10:00
  Genel Biyoloji I (B1) Danışmanlık (1. Sınıf) Genel Biyoloji I Lab (Lab-1)  
10:00
11:00
Türk Dili (uzaktan)
(rektörlük servis dersi) (şubeye göre)
Genel Biyoloji I (B1)   Genel Biyoloji I Lab (Lab-1) Biyofizik (uzaktan)
11:00
12:00
Yabancı Dil I (uzaktan)
(rektörlük servis dersi) (şubeye göre)
Genel Biyoloji I (B1)   Genel Biyoloji I Lab (Lab-1) Biyofizik (uzaktan)
12:00
13:00
 
 
Genel Kimya I (uzaktan)
 
 
13:00
14:00
Atatürk İlk. ve İnk. Tarihi I (uzaktan)
(rektörlük servis dersi) (şubeye göre)
  Genel Kimya I (uzaktan) Çevre Biyolojisi (B1)  
14:00
15:00
  Lab Temel Bilgisi (B112) Genel Kimya I (uzaktan) Çevre Biyolojisi (B1)  
15:00
16:00
  Lab Temel Bilgisi (B112)   Resim I (Lab-3)  
16:00
17:00
  Lab Temel Bilgisi (B112)   Resim I (Lab-3)  

2. SINIF
 
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00
09:00
Sporlu Bitkiler Sist (B112) Bitki Anatomisi (Lab-1)     Temel Bilgi Teknolojileri (S Blok Lab)
09:00
10:00
Sporlu Bitkiler Sist (B112) Bitki Anatomisi (Lab-1) Sitoloji (uzaktan) Omurgasız Hayvan Sist (uzaktan) Temel Bilgi Teknolojileri (S Blok Lab)
10:00
11:00
Sporlu Bitkiler Sist (B112) Bitki Anatomisi Lab (Lab-1) Sitoloji (uzaktan) Omurgasız Hayvan Sist (uzaktan) Temel Bilgi Teknolojileri (S Blok Lab)
11:00
12:00
Sporlu Bitkiler Sist (B112) Bitki Anatomisi Lab (Lab-1) Sitoloji (uzaktan) Omurgasız Hayvan Sist (uzaktan) Temel Bilgi Teknolojileri (S Blok Lab)
12:00
13:00
 
 
 
 
 
13:00
14:00
Sporlu Bitkiler Sist Lab (Lab-1) Danışmanlık (2. Sınıf) Sitoloji Lab (uzaktan)   Omurgasız H Sist Lab (Lab-1)
14:00
15:00
Sporlu Bitkiler Sist Lab (Lab-1) Danışmanlık (2. Sınıf) Sitoloji Lab (uzaktan)   Omurgasız H Sist Lab (Lab-1)
15:00
16:00
    Organik Kimya I (uzaktan)    
16:00
17:00
    Organik Kimya I (uzaktan)    

3. SINIF
 
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00
09:00
        Hayvan Embriyolojisi (uzaktan)
09:00
10:00
Genetik I (B1)   Hayvan Fizyolojisi (B1) Biyokimya I (uzaktan) Hayvan Embriyolojisi (uzaktan)
10:00
11:00
Genetik I (B1) Ekoloji I (Seminer Salonu) Hayvan Fizyolojisi (B1) Biyokimya I (uzaktan) Hayvan Embriyolojisi (uzaktan)
11:00
12:00
Genetik I (B1) Ekoloji I (Seminer Salonu) Hayvan Fizyolojisi (B1) Biyokimya I (uzaktan) Hayvan Embriyolojisi (uzaktan)
12:00
13:00
 
 
 
 
 
13:00
14:00
Genetik I Lab (Lab-3)   Hayvan Fizyolojisi Lab (Lab-1) Biyokimya I Lab (uzaktan)  
14:00
15:00
Genetik I Lab (Lab-3)   Hayvan Fizyolojisi Lab (Lab-1) Biyokimya I Lab (uzaktan)  
15:00
17:00
        Danışmanlık (3. Sınıf)
19:00
21:00
    Mesleki Yabancı Dil (uzaktan)  
 

 

4. SINIF
 
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00
09:00
  Tıbbi ve Eko Bitk (B112) Genel Hidrobiyoloji (B112) Moleküler Biyoloji (uzaktan) Danışmanlık (4+ Sınıf)
09:00
10:00
  Tıbbi ve Eko Bitk (B112) Genel Hidrobiyoloji (B112) Moleküler Biyoloji (uzaktan) Danışmanlık (4+ Sınıf)
10:00
11:00
Bitki Embriyolojisi (Seminer Sal) Viroloji (B112) Genel Hidrobiyoloji (B112) Moleküler Biyoloji (uzaktan) Bakteriyoloji (uzaktan)
11:00
12:00
Bitki Embriyolojisi (Seminer Sal) Viroloji (B112)   Moleküler Biyoloji (uzaktan) Bakteriyoloji (uzaktan)
12:00
13:00
 
 
 
 
 
13:00
14:00
  Türkiye Florası (Vejetasyon Lab) Entomoloji (B1) Evolüsyon (uzaktan)  
14:00
15:00
  Türkiye Florası (Vejetasyon Lab) Entomoloji (B1) Evolüsyon (uzaktan)  
15:00
16:00
  Türkiye Florası Lab (Vejetasyon Lab) Entomoloji (Lab-1)   Danışmanlık (4. sınıf)
16:00
17:00
  Türkiye Florası Lab (Vejetasyon Lab) Entomoloji (Lab-1)   Danışmanlık (4. sınıf)