HARRAN ÜNV. SHMYO KOMİSYONLAR 25.07.2016

1. İntibak-Yatay-Dikey Geçiş ve Muafiyet Komisyonu:  Müdür Yrd. Öğr. Gör. Mahmut PADAK- Komisyon Başkanı

  1. Öğr.Gör.Selahattin GÜR     Tıbbi laboratuvar Tek.

  2. Öğr.Gör.M.Selim ÖZER    Tıbbi Dok. ve Sekr.    

  3. Öğr.Gör.Gülcan GÜRSES    Tıbbi Gör. Tek.    

  4. Öğr.Gör.M.Şerif KİRİŞÇİ    Optisyenlik    

  5. Öğr.Gör.Suzan HAVLİOĞLU    Anestezi            

  6. Öğr.Gör.Reşat DİKME                       Per. Tek.

  7. Öğr.Gör.Fadile ÇİDEM    Ameliyathane Hizmetleri      

  8. Öğr.Gör. M.Şerif KİRİŞÇİ    Podoloji    

  9. Öğr.Gör.Sami AKPİRİNÇ    İlk-Acil Yar.

  10. Yrd. Doç. Dr. Mesut IŞIK    Eczane Hizmetleri

  11. Öğr. Gör. İbrahim BEKTAŞ            Fizyoterapi

  12. Öğr. Gör. Adem NECİP                  Tıbbi tanıtım ve Paz.

  13. Öğr. Gör. Dr. Hüseyin ERİŞ           Sağlık Turizmi İşl

  14. Uzm. Ömer GÖÇ                            Biyomedikal Cihaz Tekn.

  15. Mehmet DURMAZ- Hüseyin ONAT                

2. Eğitim-Öğretim Koordinasyonu Komisyonu:  Müdür Yrd. Öğr. Gör. Mahmut PADAK -Komisyon Başkanı

  1. Öğr.Gör.Selahattin GÜR     Tıbbi laboratuvar Tek.

  2. Öğr.Gör.M.Selim ÖZER    Tıbbi Dok. ve Sekr.    

  3. Öğr.Gör.Gülcan GÜRSES    Tıbbi Gör. Tek.    

  4. Öğr.Gör.M.Şerif KİRİŞÇİ    Optisyenlik    

  5. Öğr.Gör.Suzan HAVLİOĞLU    Anestezi            

  6. Öğr.Gör.Reşat DİKME                       Per. Tek. (Doç.Dr.M.S.AYDIN)

  7. Öğr.Gör.Fadile ÇİDEM    Ameliyathane Hizmetleri      

  8. Öğr.Gör. M.Şerif KİRİŞÇİ    Podoloji    

  9. Öğr.Gör.Sami AKPİRİNÇ    İlk-Acil Yar. (Yrd.Doç.Dr. BÜYÜKASLAN)

  10. Yrd. Doç. Dr. Mesut IŞIK    Eczane Hizmetleri

  11. Öğr. Gör. İbrahim BEKTAŞ            Fizyoterapi

  12. Öğr. Gör. Adem NECİP                  Tıbbi tanıtım ve Paz.

  13. Öğr. Gör. Dr. Hüseyin ERİŞ           Sağlık Turizmi İşl

  14. Uzm. Ömer GÖÇ                            Biyomedikal Cihaz Tekn.

  15. Mehmet DURMAZ- Hüseyin ONAT

3. Danışman Kurulu:  Müdür Yrd.  Öğr. Gör. Mahmut PADAK-Komisyon Başka

  1. TLT 1    Öğr. Gör. Fatma ÖZER

  2. TLT 2    Öğr.Gör.Selahattin GÜR

  3. TDS 1    Okt. M. SELİM ÖZER

  4. TDS 2    Öğr.Gör.Hasan AYDOĞDU

  5. TGT 1    Öğr.Gör.Gülcan GÜRSES

  6. TGT 2    Öğr.Gör.Gülcan GÜRSES

  7. İLK 1    Öğr.Gör.Sami AKPİRİNÇ

  8. İLK 2    Öğr.Gör.Sami AKPİRİNÇ

  9. ANST 1    Öğr.Gör.Miyaser KAYA

  10. ANTS 2    Öğr.Gör.Suzan HAVLİOĞLU

  11. PERF 1    Öğr. Gör.Mahmut PADAK

  12. PERF 2    Öğr.Gör.Reşat DİKME

  13. AMLY 1    Yrd. Doç. Dr. Ayşegül BAYTAK

  14. AMLY 2    Öğr.Gör.Fadile ÇİDEM

  15. POD 1    Öğr.Gör.M.Şerif KİRİŞÇİ

  16. POD 2    Öğr.Gör.M.Şerif KİRİŞÇİ

  17. OPT 1    Öğr.Gör.M.Şerif KİRİŞÇİ

  18. OPT 2    Öğr.Gör.M.Şerif KİRİŞÇİ

  19. ECZ 1    Yrd. Doç. Dr. Mesut IŞIK

  20. ECZ 2    Yrd. Doç. Dr. Mesut IŞIK

  21. FİZYO 1    Öğr. Gör. İbrahim BEKTAŞ

  22. FİZYO 2    Öğr. Gör. İbrahim BEKTAŞ

  23. TTP 1    Öğr. Gör. Adem NECİP

  24. TTP 2    Öğr. Gör. Adem NECİP

  25. STİ 1    Öğr. Gör. Dr. Hüseyin ERİŞ

  26. STİ 2    Öğr. Gör. Dr. Hüseyin ERİŞ

4. Bilimsel Faaliyet Kurulu  (Panel Seminer Konferans Kongre Takibi Eğitim Semineri):  Yrd.Doç. Dr. İsmail KOYUNCU- Komisyon Başkanı

  1. Yrd. Doç. Dr. Nebiye YENTÜR DONİ

  2. Yrd. Doç. Dr. Ayşegül KUTLUAY BAYTAK

  3. Yrd. Doç Dr. Mesut IŞIK

  4. Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman AKDAĞ

5. Sosyal Faaliyetler Kurulu: Müdür Yrd.  Reşat DİKME- Komisyon Başkanı

  1. Öğr. Gör. Selahattin GÜR

  2. Öğr. Gör. Mehmet SELİMOĞLU

  3. Öğr. Gör. Fadile ÇİDEM

  4. Yrd. Doç. Dr. Ayşegül BAYTAK

  5. Öğr. Gör. İbrahim BEKTAŞ

  6. Öğr. Gör. Şerif KİRİŞÇİ

6.Burs Komisyonu: Komisyon Başkanları: Müdür Yrd. Öğr. Gör. Mahmut PADAK,   Müdür Yrd.  Öğr. Gör. Reşat DİKME

  1. Öğr.Gör.Selahattin GÜR     Tıbbi laboratuvar Tek.

  2. Öğr.Gör.M.Selim ÖZER    Tıbbi Dok. ve Sekr.    

  3. Öğr.Gör.Gülcan GÜRSES    Tıbbi Gör. Tek.    

  4. Öğr.Gör.M.Şerif KİRİŞÇİ    Optisyenlik    

  5. Öğr.Gör.Suzan HAVLİOĞLU    Anestezi            

  6. Öğr.Gör.Reşat DİKME                       Per. Tek.

  7. Öğr.Gör.Fadile ÇİDEM    Ameliyathane Hizmetleri      

  8. Öğr.Gör. M.Şerif KİRİŞÇİ    Podoloji    

  9. Öğr.Gör.Sami AKPİRİNÇ    İlk-Acil Yar.

  10. Yrd. Doç. Dr. Mesut IŞIK    Eczane Hizmetleri

  11. Öğr. Gör. İbrahim BEKTAŞ            Fizyoterapi

  12. Öğr. Gör. Adem NECİP                  Tıbbi tanıtım ve Paz.

  13. Öğr. Gör. Dr. Hüseyin ERİŞ           Sağlık Turizmi İşl

7. Temizlik Denetleme Komisyonu:  Müdür Yrd. Reşat DİKME-Komisyon Başkanı   

  1. Şef. Mehmet KARABULUT

  2. Öğr.Gör.Miyaser KAYA

  3. Öğr.Gör.Suzan HAVLİOĞLU

  4. Öğr.Gör.Fadile ÇİDEM

  5. Öğr. Gör. Fatma ÖZER

8.Satın alma Komisyonu: Müdür Yrd. Reşat DİKME-Komisyon Başkanı   

  1. Öğr.Gör.Reşat DİKME      ASİL ÜYE

  2. Öğr.Gör.Mahmut PADAK     ASİL ÜYE    

  3. Öğr.Gör.M. Selim ÖZER             ASİL ÜYE

  4. Öğr. Gör.Selahattin GÜR     YEDEK ÜYE

  5. Öğr.Gör.M.Şerif KİRİŞÇİ     YEDEK ÜYE    

  6. Öğr.Gör.Suzan HAVLİOĞLU     YEDEK ÜYE

  7. Yrd. Doç. Dr. Mesut IŞIK            YEDEK ÜYE

  8. Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman AKDAĞ    YEDEK ÜYE

  9. Öğr.Gör.Miyaser KAYA                  YEDEK ÜYE

  10. Bilg. İşl. Adnan TİLLOLU     YEDEK ÜYE    

BAĞLANTILAR





DERSLER

1.Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
 
2-Eczacılık
 
3-Terapi ve Rehabilitasyon
   -Fizyoterapi
 
4-Yönetim ve Organizasyon
   -Sağlık Turizmi İşletmeciliği