BÖLÜMÜMÜZDEN HABERLER

** Bölüm Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi Seyit Ahmet SOLMAZ'ın turizm haftası vesilesi ile kaleme aldığı "2023'e Doğru Türkiye Turizmi" adlı makale GAP Şehir, Kültür ve Turizm Dergisi'nin son sayısında yayımlandı. (sf. 14-15)

** Tanıtım filmimizin ilk gösteriminin yapıldığı gala töreni, Şanlıurfa basınında yer aldı. 

** Bölümümüzün tanıtım filmi çekimleri tamamlandı. Filmin çekiminde emeği geçen öğrencilere teşekkür belgeleri ve plaketleri, düzenlenen gala töreninde
yüksekokulu öğretim üyeleri tarafından takdim edildi. 

** "Harran Üniversitesi'nden Harran Okulu'na Aidiyet Gezisi" adı altında ŞURO ile ortaklaşa düzenlediğimiz uygulama gezimiz, öğrencilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Tanıtım filmi çekimlerimizin de yapıldığı etkinlik, Şanlıurfa basınında yer buldu.

** Turizm Rehberliği Bölümümüzün 21 Şubat Dünya Turist Rehberleri Günü dolayısıyla düzenlediği "Akademik Kurul ve Rehberler Günü Söyleşisi" etkinliğimiz, Şanlıurfa basınında yer aldı. 

** 21 Şubat Dünya Turist Rehberleri Günü dolayısıyla Bölüm Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi Seyit Ahmet SOLMAZ kutlama mesajı yayınladı.

** Bölüm öğretim elemanımız, aynı zamanda ŞURO Başkanı Arş. Gör. Merve OFLUOĞLU, tüm turist rehberlerinin gününü kutladı. Odaya bağlı illerdeki yerel yöneticilerle istişarelerde bulundu.

** Bölüm öğretim üyemiz Dr. Öğr. Üyesi Abdullah ÜLKÜ, Dünya Turist Rehberleri Günü kapsamında Aksaray Üniversitesi Turizm Rehberliği Bölümü tarafından organize edilen online söyleşiye davetli konuşmacı olarak katıldı. 

** Bölümümüzün tanıtım filmi çekimlerine başlandı. 2. sınıf öğrencilerimizden Hasan Abdullah KARACAN'ın koordinatörlüğünde ve Yusuf FENERCİ yönetmenliğinde yürütülen tanıtım çekimleri, Harran Okulu, Göbeklitepe ve Balıklıgölde bölüm öğrencilerimizin anlatım çekimleri ile devam edecek...

 

TANITIM FİLMİMİZ

SOSYAL MEDYA

   Instagram- Icon - Download in Flat Style       Youtube Icons - Download 196 Free Youtube icons here

ETKİNLİKLERİMİZ