Bitirme Projesi Posterleri 06 Haziran 2022 Pazartesi günü 12:00' ye Araştırma Görevlisi Betül GÖNCÜ hocamıza çıktısı alınmış şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Posterleri teslim edilmeyen bitirme projeleri başarısız sayılacaktır.

Sergi salonunda bilgisayarlarınızı çalıştırabilmek için uzatma elektrik kabloları sağlanıyor olacaktır. Özel olarak başka bir ihtiyaç olduğu takdirde bölümdeki ilgili hocamızı bilgilendiriniz.

Bitirme Projesi için hazırlamış olduğunuz posterleri ve proje bilgilerini verilen forma yazınız ve gönderiniz. Form için tıklayınız..

16 Haziran 2022 Perşembe günü  tüm bölümlerin bitirme projeleri Dekanlık Amfi Bloğundaki Fuaye alanında  sergilenecektir.

Tüm mühendislik bölümleri öğrencileri bitirme projelerini aşağıda verilen şablona göre poster hazırlayacaklardır. Posterde Harran Üniversitesi 30.yıl ve Mühendislik Fakültesi Logosu bulunması gerekir.

Akademik poster nasıl hazırlanır? Öğrenmek için tıklayınız.

* Poster Sunumu hazırlamak için kullanılacak uygun şablon örnekleri
1. Örnek Şablon_1
2. Örnek Şablon_2
3. Örnek Şablon_3

* Hazırlanmış poster sunumu örnekleri
1. ISEB_2011 Poster Sunumu
2. 6. Türkiye Jeoloji Kurultayı Poster Sunumu
3. JMO_2014 Poster Sunumu 

Posterlerin PDF formatında gönderilmesi gerekmektedir.
 
Önceki yıllarda yapılan sergilenen proje örnekleri için tıklayınız.

"Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi BİTİRME ÖDEVİ YÖNERGESİ"  için tıklayınız.
 

İLETİŞİM

Placeholder Harran Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, Osmanbey Yerleşkesi, Haliliye, Şanlıurfa, Türkiye
+90 414 318 3000 / 1097 / 1121
cevre@harran.edu.tr