Makine Mühendisliği Bölümünden 3 TÜBİTAK lisans projesi
18 Ağustos 2020 Salı 18:49 tarihinde yayınlandı
Makine Mühendisliği Bölümünden 3 TÜBİTAK lisans projesi:
Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünden Doç. Dr. Bülent AKTAŞ ve Doç. Dr. Mustafa ÖZEN danışmanlığında “TÜBİTAK 2209- A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projesi” kapsamında 3 öğrencimizin projeleri TÜBİTAK tarafından desteklenmeye uygun görülmüştür. Projelerin hazırlanması aşamasında katkılarından dolayı Arş. Gör. Abuzer AÇIKGÖZ ve Arş. Gör. Gökhan DEMİRCAN’a teşekkür ederiz.
Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünden Doç. Dr. Bülent AKTAŞ ve Doç. Dr. Mustafa ÖZEN danışmanlığında “TÜBİTAK 2209- A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projesi” kapsamında 3 öğrencimizin projeleri TÜBİTAK tarafından desteklenmeye uygun görülmüştür. Projelerin hazırlanması aşamasında katkılarından dolayı Arş. Gör. Abuzer AÇIKGÖZ ve Arş. Gör. Gökhan DEMİRCAN’a teşekkür ederiz.
Desteklenen Öğrenci | Desteklenen Proje | Danışmanlar |
İbrahim Halil GÜZEL | Döner eğilmeli bir yorulma test cihazı imalatı ve AA6061 alüminyum alaşımının yaşlandırma ısıl işleminin yorulma dayanımına etkisinin analizi |
Doç. Dr. Bülent AKTAŞ |
Hasan Hüseyin ARICI Maksut İNCE |
Kamikaze Sürü İHA sistemleri | Doç. Dr. Bülent AKTAŞ |
Ömer Faruk KASAP | Nanokompozit malzeme üretimi için sıcak pres tasarımı |
Doç. Dr. Mustafa ÖZEN |
TOPLUMSAL KATKI
İLETİŞİM
![]() |
Harran Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği Bölümü, Osmanbey Yerleşkesi, Haliliye, Şanlıurfa, Türkiye |
![]() |
+90 414 318 30 00-1769 |
![]() |
makbol@harran.edu.tr |