Harita Mühendisliği Bölümü Sosyal Etkinlikleri

 
Bölüme yerleşen öğrencilerimize yönelik oryantasyon programı 17.10.2022 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir. Oryantasyon programına bölüm öğretim elemanlarının tamamı katılmış, öğrenciler gerekli konularda bilgilendirilmiştir.
 
Bölümümüz öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Fred Barış ERNST tarafından yürütülen Geodesign 1 Lisansüstü dersi kapsamında Harran Arkeolojik Kazı Alanına gezi düzenlenmiştir. Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesinden Prof. Dr. Mehmet Ali ÇULLU ve Harran Belediye Başkan Yardımcısı'nın da katıldığı geziye, Kazı Başkanı Prof. Dr. Mehmet ÖNAL rehberlik etti. Tarihi Ulucami Kalıntıları ve Harran Kalesi gezilerek Geodesign 1 dersi kapsamında öğrencilerin arkeolojik planlama üzerine yerinde ders almaları sağlanmıştır.


Bölümümüz akademisyen ve öğrencileri Şanlıurfa Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek mesleki ve teknik bilgi alışverişinde bulunmuştur. Fotoğraf galerisi için tıklayınız.


Geomatik Kulübü öncülüğünde Harita Mühendisliği Bölümü öğrenci ve akademisyenleri ile birlikte Atatürk barajına teknik gezi düzenlenerek alanında uzman kişilerden baraj ile ilgili bilgiler elde edildi. Galeri için tıklayınız.


Harita Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) bölümümüz öğrencileriyle tanışma kahvaltısında bir araya geldi. Galeri için tıklayınız.


Harita Mühendisliği Bölümü öğrencileri Geomatik Kulübü aracılığı ve HKMO desteğiyle sıra gecesi etkinliğinde buluştu. Galeri için tıklayınız.


Harita Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) temsilcileri bölümümüzü ziyaret etti. Galeri için tıklayınız.


Bölüme yerleşen öğrencilerimize yönelik oryantasyon programı 27-28/09/2017 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir. Oryantasyon programına bölüm öğretim elemanlarının tamamı katılmış, öğrenciler gerekli konularda bilgilendirilmiştir.

ÖĞRENCİ

Akademik Takvim
Danışmanlıklar
Ders İzlenceleri
Ders Programı
Müfredat
Öğrenci Belgeleri
Sınav Programları

TOPLUMSAL KATKI

Basın Yayın
Etkinlikler
Konferanslar
Kulüpler
Ziyaretler

İLETİŞİM

Harran Üniversitesi
Mühendislik Fakültesi
D Blok 2. Kat
Harita Mühendisliği Bölümü
Osmanbey Kampüsü
PK 63000, Şanlıurfa

Telefon
0 414 318 30 00 / 2522
(Bölüm Sekreterliği)

E-Posta
harita@harran.edu.tr

 Faks
0414 318 37 99